Музей техніки Богуслаєва


Вже на подвір'ї музею техніки Богуслаєва можна побачити багато цікавих експонатів: танки, самохідні машини, артилерію, гелікоптер, літак та ін.


Не дуже розуміюся на авіації. Можу лише припустити, що це Ан-2. В народі такі літаки називали "Кукурузниками".Гелікоптер "Ми-24В". Наймасовіший варіант Ми-24, з рухливою кулеметною установкою УСПУ- 24 з кулеметом ЯкБ- 12,7.


Реактивна система залпового вогню "Град"Приміщення музею має два поверхи. На першому - авіаційні двигуни, що вироблялися на "Мотор-Січі", моделі літаків та ін. На другому - колекція мотоциклів, самоварів та ін.


Інший ракурс.
Колекція авіаційних двигунів різних типів:


Турбореактивний двигун (ТРД, англ. turbojet engine) — газотурбінний двигун, в якому тяга створюється струменем газів, що витікають з реактивного сопла. ТРД застосовуються на надзвукових літаках, як маршеві двигуни, або, як підіймальні двигуни на літаках вертикального зльоту і посадки.

Турбогвинтовий двигун (ТВД), авіаційний газотурбінний двигун, в якому основна тяга створюється повітряним гвинтом, а додаткова тяга (до 8—12%) — струменем газів, витікаючих з реактивного сопла . ТВД використовуються на до звукових літаках і вертольотах.Авіаційні поршневі двигуни відносяться до двигунів внутрішнього згоряння. Це означає, що паливо в ПД згорає всередині самого двигуна. Камера згоряння ПД обмежена внутрішньою поверхнею циліндра і поршнем.


Моделі літаків:

Мотоцикли:


Червоний мотоцикл - NSU Модель «125 ZDB». Германія. Початок Другої світової війни.
Жовтий - DKW NZ 350. Заводи " DKW" в саксонському місті Чоппау в 1930 році були найбільшими виробниками мотоциклів у світі. З 1938 року армійським бюро озброєнь, для постачань в армію, як середній мотоцикл, була вибрана модель фірми NZ. Випуск моделі DKW NZ 350 почався в 1939 році.


Днепр-14.9. Київський мотоциклетний завод. Спеціалізований ескортний мотоцикл. Випускався з 1979 по 1984 рік.

Дніпро 955 - патрульний мотоцикл для ДАІ

На передньому плані Harley Davidson 1932 року випуску
Зеленого кольору, за Харлеєм - К-55. Це - легкий дорожній одномісний мотоцикл  виробництва Ковровского заводу ім. В.А. Дегтярева.

Мотоцикл М-72 з листопада 1945 р. по січень 1947 р. випускався запорізькими моторобудівниками.


Мотовелосипед виробництва німецької компанії SACHS Fahrzeug und Motorentechnik GmbH.


Колекція мотороллерів.


JAWA-896 Speedway чехословацького виробництва. Назва мотоцикла йде від імені власника фабрики Франтишека Яничека (JАnechek) і від назви фірми " Вандерер" (WАnderer), у якої підприємець купив устаткування.


Продукція завода на початку 20 ст.

1. Свердлувальний верстат.
2. Верстат для чистки качанів кукурудзи.
3. Наждачний верстат.


Більш детально:Колекція самоварів

Немає коментарів:

Дописати коментар